imgakr.balans@gmail.com

imgм. Львів, вул. Зелена, б. 149.

img+38(067) 67-24-531

Виробництво та продаж каркасних мобільних споруд

Якісно! Недорого! Швидко!
img

Про компанію

Шановні клієнти!

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті.

Наше підприємство займається комплексним виготовленням Каркасних Мобільних Споруд. Чого більш за все хочеться тим, хто вирішує розпочати капітальне будівництво на відкритій ділянці, чи провести відпочинок на дачній ділянці, або вести бізнес? Це перш за все мобільність, затишок, компактність, ну і дах над головою.

Приватне Підприємство “ГалРес”  – виробник будівельних вагончиків, дачних і мобільних будинків, постів охорони, споруд на основі сендвіч-панелей та ін.

Весь асортимент наших Каркасних споруд ми можемо виготовити на основі Металевого каркасу або Дерев`яного каркасу і по каркасно-щитовій технології. Ми маємо власне виробництво і виконуємо всі зварювальні і будівельно-монтажні роботи, включаючи зовнішнє та внутрішнє оздоблення споруд під ключ за високою якістю.

5 років Досвіду

img

Власне Виробництво

img

Краща Ціна-Якість

img

Найкраща якість в межах Вашого Бюджету

img

Швидкість поставки в межах 1 дня

img

Виготовлено Більше 400 Споруд

img

Про наші вагони

picture

Наше виробництво вагончиків, МАФ та інших споруд знаходиться у місті Львів, на котрому працює кваліфікований персонал із досвідом будівництва таких конструкцій. З допомогою нашого досвіду, здійсняться будь-які ваші побажання – ви отримаєте на Вашій ділянці потрібну для вас Каркасну споруду.

На даний час на ринку представлена велика кількість компаній, що пропонують будівельні вагончики і побутівки у Львові та на Західній Україні за привабливими цінами. При придбанні таких виробів потрібно звертати особливу увагу на якість їх виготовлення, адже основне призначення вагончиків – проживання або перебування людей на короткий або довготривалий термін.

picture

Матеріали

picture

Ми використовуємо на нашому виробництві тільки нові і якісні матеріали – при виготовленні виробів з дерева, шпунтовану дошку вищого сорту, висушений калібрований брус, з хвойних дерев карпатських лісів України, а при каркасному виробництві з металу – новий метал з металобаз, натуральну базальтову вату. Уся Наша продукція містить в собі матеріали від провідних українських та європейських виробників і постачальників, що дозволяє тримати Каркасні Споруди у належній якості та за прийнятною ціною.

picture

Виготовлення

picture

Терміни виготовлення Каркасних Споруд на нашому підприємстві займають від одного тижня до трьох, залежно від поточної завантаженості. За бажанням клієнта, ми завжди готові піти вам на зустріч і виконати термінове замовлення за домовленою оплатою. Модульні будівлі виробляють безпосередньо в цеху підприємства, а потім доставляють на місце з подальшим монтажем.

Географія проведення робіт не обмежується тільки у місті Львів, наші роботи ми виконуємо по всьому Західному регіону і в даний момент починаємо працювати і в інших областях України.

picture

Відео наших робіт