Вагончик (6.0х2.5x2.5 м) будівельний

 • Ціна 49 500 грн. Отримати знижку

   

 • Товар в наявності
  Новий стан
  Індивідуальний проект

  Розміри: 6,0 х 2,5 х 2,5 м

  Тип і матеріал даху: профлист оцинкований + гідроізоляція

  Матеріали зовнішніх стін: профлист (колір на вибір по каталогу RAL)

  Матеріали внутрішніх стін: ОСБ-3 плита Кроноспан

  Вид утеплення: утеплювач Isover товщиною 50 мм + паро/гідроізоляція

  Облаштування підлоги: ОСБ-3 плита 22мм, утеплена мінватою, дно метал

  Облаштування стелі: вагонка ПВХ

  Вікна, двері: стандартні двері 860х2050 мм + м/п вікна 1000х800 мм

  Електропроводка: під ключ, тип "Стандарт"

  Додаткові опції: по Вашому заказу вагончик може бути додатково укомплектовано: облаштування стін матеріалами на вибір, покриття підлоги зносостійким лінолеумом, установка вандалостійкої двері, металічних решіток, ставней, побутових приборів: умивальника, унітаза, душової, газової або електричної плити, обігрівач або пічки. По Вашому вибору вагончик додатково комплектуєтся предметами мебелі: ліжка, столи, лавки, шафами, а також козирьками, драбинами, приборами зовнішнього освітлення.

   

  Підприємство "ГалРес" пропонує купити будівельний вагончик.  Зручні габарити вагончика та наявність петель, що приварені до металічного каркасу, дозволяє без особливих зусиль багаторазово транспортувати вагончик за допомогою кранів, маніпуляторів, евакуаторів, тощо. Низька ціна на вагончик , надійне виконання, внутрішня площа, достатня для вільного розміщення до 8 людей - що ще потрібно для проживання або перебування робітників на будові?

   

  В такій каркасній споруді, як вагончик для будівництва зручно перебувати під час спекотних днів і ховатись в негоду під час дощів і снігів. В побутівці не буде спекотно влітку і холодно взимку - утеплення мінватою з усіх сторін забезпечить хорошу термоізоляцію в середині приміщення.

   

  Підприємство "ГалРес" виконує виробництво будівельних вагончиків різних розмірів з габаритною шириною до 2,5м і довжиною 2м, 3м, 4м, 5м, 6м, 8м, 9м, 10м, а також габаритною для перевезень висотою 3м. Виготовлення вагончиків на основі металічного каркасу, або каркасу з дерева? Залежить від цільового призначення та бюджету на вагончик. Встановлення будівельних вагончиків можливе на блоки, шпали, на фундамент, або інші матеріали, які утворять відстань від землі. Це особливо важливо, якщо у вас на ділянці нерівний або пучинистий грунт. 

   

  "ГалРес" готове виконати постачання вагончика будівельного 6м у короткі терміни. Вам не доведеться докладати великих зусиль - наша компанія привезе вам в оговорені терміни на вашу будівельну ділянку, встановить виконає встановлення вагончика з дотриманням усіх вимог при встановленні. Вам залишиться тільки насолоджуватись вдалою покупкою на своїй будівельній площадці і влаштувати новосілля. 

   

   

  Схожі товари

  Вагончик (6.0х2.5x2.5 м). Будівельний.

  Хороший варіант для будівельників.

  Уміцнений

  60 000 грн.

  Вагончик (6.0х2.5x2.6 м) бюджетний

  Бюджетний варіант вагончиків 12м.кв. Виготовлений

  42 000 грн.

  Вагончик (6.0х2.5x2.7 м) Еко

  На основі металічного каркасу. Петлі виносні

  62 000 грн.

  Заказать звонок