Вагончики Будівельні

Вагончики, Прорабські, Побутівки, Офіс - Контейнери.

 

Вагончик

 Ми якісно виготовляємо вагончики, прорабські, побутівки та модульні контейнери та надаємо найкращі цінові пропозиції у місті Львів та львівській області на Каркасну Продукцію.

 Після придбання будівельної ділянки Вагончик на будівництві вирішуює основну задачу. Оскільки вагончик будівельний є перевізним, він зручно і швидко доставляється в пункт призначення. Всі процеси зборки, зварки, оздоблення виконуються на виробничій дільниці виробника, а користувачі отримують готовий об`єкт, який можна використовувати одразу по призначенню.

Переваги вагончиків для будівництва

 Виробництво Вагончиків виконується на основі каркасу з металу або з дерева, мають різне планування і довжину, габаритна ширина таких побутівок в основному не перевищує 3 метра. Вагончики для будівельників  характеризуються міцною конструкцією, їх можна перевозити з собою з місця на місце без деформації каркасу та без погіршення експлуатаційних характеристик. Однією з основних переваг є те, що не має потреби зведення фундаменту. Внутрішнє обшивка оздоблюється в стандарті або по замовленню з урахуванням побажань клієнта. З вагончиків на основі металевого каркасу можна спорудити багатоповерхові конструкції з додатковим монтажем сходинок і металевих площадок. 

Будівельні Вагончики можна поділити на 3 категорії за виробничими характеристиками та відповідною ціною:

Планування вагончиків ціни

 Економ варіант будівельних вагончиків передбачає в собі економію матеріалів, які використовуються при виготовленні вагончиків. Зазвичай, це вагончики на основі дерев`яного каркасу, які можуть бути до 6 метрів довжиною і 2,5 метра шириною. Такі вагончики мають міцний каркас з бруса соснових порід січенням 40*100мм, 50*100мм, 50*50мм. Зовнішнє оздоблення на основі профнастилу оцинкованого або з полімерним покриттям. При бажанні можна замовити будівельний вагончик з перегородкою, що утворить тамбур. Всередині по стіні між мінватою і металопрофілем прокладено гідро-бар`єр. Економ варіанти вагончиків утеплюються по стінах та стелі мінеральною ватою 50мм. Підлога, як правило з дошки чорнової товщиною 40мм або ОСБ-плити 22мм, або дошки чистової з пазами 2-го сорту. Для оздоблення внутрішніх стін використовуються ОСБ 10мм, панелі ПВХ(пластикова вагонка), ДСП, МДФ, ДВП, дерево. Дах і стеля односкатні. Покрівельний матеріал на основі оцинкованого профнастилу. Присутні петлі для завантаження краном на основі дроту 6мм. Вікно в економ варіанті зазвичай одне розміром до 1м.кв. Двері також в економ-варіанті, але обладнані замком. Гарантійний термін на вагончик за низькою ціною не перевищує 5 років.

vagonchik-econom

 vagonchyk-ekonom

 Ідеальним для потреб будівельників є Стандартний будівельний вагончик. Він виготовлений на основі металевого каркасу та якісних оздоблювальних матеріалів. Металевий вагончик відрізняється довшим терміном використання. Такі конструкції витримують високі навантаження, тому інколи використуються в якості модуля, що встановлюється в декілька рядів або поверхів у тому випадку якщо його виконання з плоским дахом. Ще вагончики виконуються із 1-но або 2-ох скатним дахом. Оскільки метал володіє високою теплопровідністю, вагончик теплоізолюється мінеральною ватою т.100-150мм. Внутрішнє оздоблення вагончиків виконується будь-якими матеріалами, в залежності від потреб замовника. Стандартні будівельні вагони стійкі до перевезень та не деформуються. Підлога в стандартному виконанні вагончиків утеплена та має металеве дно. Також передбачена електророзводка у вагончику з урахуванням світильника, розеток, вимикача та щитка. За вимогою замовника, побутівка оздоблюється отворами для вентиляції.
 vagonchyk-standartvagonchik-standart

 Для покупців, яких мало хвилює вартість, а в приоритеті є індивідуальний підхід, ми випускаємо за бажанням покращені вагончики блок-контейнери, виконані за європейськими стандартами. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, внутрішньою обробкою. Це якісні та сучасні металеві блок-контейнери, які можуть бути облаштовані опалювальною системою, душем, кондиціонером, кухнею тощо. Каркас в покращених Вагончиках посилений, що передбачає довгий час експлуатації. Внутрішнє оздоблення проводиться з високоміцних та зносостійких матеріалів. Утеплення виконується на основі базальтової мінвати або пінополіуретану. Вагончики покращені такі як міні офіси, блок контейнери, модульні контейнери мають якісне внутрішнє оздоблення у вигляді панелей МДФ, Ламінованих ДСП або вагонки. Присутнє достатнє для роботи освітлення. Можливість розміщення всередині у вагончик для офіса кондиціонера, комп`ютерів, обігрівачів, принтерів, ксероксів та ін. 
laboratia  ofice vagonchik

Основна діяльність ПП "ГалРес" - виробництво і продаж вагончиків будівельних у західних областях України.

Вагончик для будівельників, робітників і прорабів завжди є невід`ємним атрибутом на будівельному майданчику тому, що саме у вагончику можна розмістити ваших працівників. Вагончик будівельний - це каркасна споруда стандартних габаритів, що містить у собі зовнішню та внутрішню обшивку з різних оздоблювальних матеріалів і необхідну комплектацію обладнанням.
Багатофункціональність, мобільність, довговічність, швидке встановлення, транспортабельність роблять будівельні вагончики надзвичайно поширеними на сучасне будівництво.
Такі каркасні споруди, як вагончик будівельний, ще можуть носити такі назви, як: побутівка, битовка, будка будівельна, контейнер, кунг, блок-контейнер, блок-модулі та інші. Незважаючи на те, що ці назви різні, вони несуть однаковий зміст і виконують однакову задачу - це розміщення робітників на відкритій місцевості. Робітниками можуть бути робочі будівельники, інженери, бухгалтери, прораби, куратори будівництва, ІТР та інші. І у всіх цих працівників за допомогою будівельного вагончика виконується одна задача - це тимчасове перебування або проживання на будівельній ділянці.

каркас вагончика
По типу виконання будівельні вагончики діляться на:

- Вагончики на металевому каркасі;

- Вагончики на дерев`яному каркасі;


Відповідно до типу каркасу, залежить і ціна будівельного вагончика. При виникненні потреби купити вагончик недорого, ми рекомендуємо вагончик на каркасі з дерева. Він поступається металевому каркасу по міцності та стійкості виключно до частих перевезень. У всьому іншому ці типи вагонів однакові.


По призначенню будівельні вагончики діляться:

- вагончики для тимчасового перебування (прорабські, офіс);

- вагончики для проживання людей (битовки, побутівки);

- вагончики для складу (контейнери, кунги);

- вагончики для сторожів (блок-пости, кпп, будки).


Вагончики для проживання (побутовки)- можуть бути на дерев`яному каркасі, мають звичайну внутрішню обшивку ОСБ плиту, ДВП, вагонку. Можливість розміщення 2-х поверхових ліжок, холодильника, обігрівачів, чайників і т.п. Створені умови для комфортного проживання протягом тривалого часу.
Вагончиками для складу є контейнери морські, кунги військові, будки металеві з широкими дверима, для можливості зберігання будівельних матеріалів.
Вагончики для охорони - це пости охорони, будки для сторожів, які мають невеликі габаритні розміри до 6кв.м. з 1 або більше вікнами для огляду.

        


Готові будівельні побутівки позбавляють від необхідності зведення капітальної будови, а значить, що проживання і перебування в будках, будиночках, офісах, вагончику може початися відразу після встановлення. А це означає, що за досить низьку ціну, можна організувати робочий процес на будівельній дільниці без попередньої підготовки.
Великий вибір розмірів і розмаїтність комплектації дозволяє обрати вагончик будь-якого призначення. Крім стандартних вагончиків підприємство "ГалРес"виробник вагончиків пропонує виготовлення продукції по розмірах, ескізах замовника. Міцність наших каркасних вагончиків забезпечує довговічність, комфорт проживання, перебування і роботи.

Додатково наші замовники можуть замовити оздоблення вагончиків електропроводкою, вмонтованими меблями та побутовою технікою, наявність комунікацій, решіток на вікнах і т.п. Якщо вагончик потрібно встановити на будівельній або дачній ділянці, де під`їзд техніки з маніпулятором ускладнений і небажаний, то є можливість зібрати вагончик на місці.

Купити будівельний вагончик у Львові Легко та Просто

 Будь-який будівельний об'єкт, крім певної кількості будівельних матеріалів і спец-техніки, вимагає різних супутніх елементів, таких як битовки або будівельні вагончики. Тому, якщо Ви задумали будівництво, то буде доцільним купити будівельні вагончики побутовки, які представляють собою пересувні конструкції для тимчасового проживання будівельної бригади, зберігання побутових речей або створення адміністративних будівель. Наша компанія пропонує Вам купити битовки в Львові за розумними цінами. Залежно від завдань, необхідно створення певних умов для роботи будівельників, тому ми із задоволенням розробимо найбільш оптимальні конструкції з урахуванням Ваших вимог і побажань. Чому вигідно купити будівельні побутівки? Справа в тому, що дані конструкції після виконання всіх будівельних робіт можна перевезти на новий об'єкт або навіть перепродати.

Під час виготовлення будівельних побутівок у м. Львів ми використовуємо виключно високоякісні матеріали, що гарантує довговічність і міцність даних споруд. Ви можете купити битовки у Львові, вироблені за стандартними проектам, або замовити побутівку за індивідуальним проектом, розробленим з урахуванням особливостей його експлуатації.

Купити будівельні вагончики побутовки у місті Львів на вулиці Зелена 149 саме в Нас - вірне рішення. Розумні ціни і чудова якість - головні принципи нашої роботи.

Недорогі битовки для дачі

Крім місця для тимчасового проживання робітників на будівельному майданчику, побутівка може виконувати ще ряд функцій, в тому числі бути прекрасним дачним об'єктом. У нас Ви можете купити битовку для дачі недорого, яка стане відмінним місцем для зберігання інструментів, садового інвентарю та іншого майна. В окремих випадках битовку можна використовувати як повноцінний дачний будиночок.

Купити вагончик для дачі недорого - значить вирішити відразу кілька важливих проблем. У Вашому розпорядженні буде компактне, затишне, якісне спорудження, оснащене всім необхідним інженерним обладнанням. Дані конструкції незамінні для відпочинку за містом на час, поки будується Ваш будинок. Безумовно, будівництво будинку - це досить тривалий процес. Так навіщо позбавляти себе задоволення провести пару годин на лоні природи?

Щоб купити побутівку для дачі недорого, необхідно зв'язатися з нашими операторами. Ми відповімо на всі питання і допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант побудови з урахуванням Ваших побажань.

Існують варіанти будівельних побутівок для робітників або керівного складу. Їх можна використовувати в якості роздягальні, для виконробів або поста охорони. Вони володіють такими перевагами, як підвищена комфортність, тривалий період експлуатації, а також швидкість доставки.

У нас розроблені готові комплексні рішення для організацій.

Як замовити (купити) будівельну битовку?

Для замовлення побутівок ви можете звернутися до нашого менеджера по телефону: (067) 67-24-531 або написати листа на електронну пошту: akr.balans@gmail.com Також для покупки можна скористатися формою замовлення і розрахунку вартості під кожним типовим проектом.

Купити вагончик будівельний в Львові сьогодні не складає великих труднощів, оскільки їх виготовленням займається декілька компаній. І потрібно сказати, що купити побутівку у Львові можуть не тільки будівельні організації, а й приватні особи. А це дуже зручно, особливо в тих випадках, коли планується будівництво житлового будинку на околицях Львова - в такому вагончику можна відпочити, подивитися телевізор, приготувати їжу і навіть прийняти душ. Так, і це можливо, оскільки фірма-виробник за Вашим бажанням може встановити в вагончику душову кабінку і інші сантехнічні прилади. Зрештою, після зведення вашого будинку, можна використовувати вагончик як складське приміщення для зберігання інвентарю, інструментів або будматеріалів.

Доставка вагончиків, битовок, побутівок та їх транспортування.

Після придбання Вами битовки, постає питання у доставці. Просто вирішити питання транспортування, якщо Ви знаходитесь у Львові або львівській області. Зазвичай, машиною з маніпулятором ми маємо можливість поставити вагончик у районні центри в Червоноград, Радехів, Жовква, Буськ, Броди, Золочів, Миколаїв, Жидачів, Стрий, Дрогобич, Сколе, Турка, Самбір, Мостиськ, Городок, Яворів та їхні райони. Трішки інакша ситуація при доставці вагончиків в обласні центри західної України в Ужгород та Закарпаття, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький та їх області. 

 

 

Вагончики для житла

Завод мобільних будівель «ГалРес» виробляє житлові вагончики різних модифікацій, орієнтовані на потреби будівельних, гірських, нафтогазових, енергетичних, залізничних, геологічних компаній, а також підприємств інших галузей.

Житлові вагон-будинки «ГалРес» забезпечують комфорт і безпеку персоналу в період вахтових робіт. Побутовки і вагон-будинки можуть розміщуватися в безпосередній близькості від виробничої площадки. 

Переваги вагончиків під житло

Швидке введення в експлуатацію. Організація мобільного селища протягом декількох годин без будівництва спеціального фундаменту.

• Мобільність. Можливість передислокації будівлі на різній місцевості за рахунок виконання вагон-будинку на каркасі, рамі, шасі або санях.

• Можливість багаторазової передислокації. Для швидкої зміни місця розташування вахтового селища.

• Простота транспортування. Перевезення будь-яким транспортом: габаритним автотранспортом, залізницею, морським і повітряним шляхом.

• Комфортні умови проживання. Продумана система вентиляції забезпечує приплив свіжого повітря, експлуатація при екстремально низьких температурах (до-60С) за мінімальних енерговитратах, ергономічні меблі, екологічні матеріали і ін.

• Безліч модифікацій планувальних рішень - легко підібрати саме те, що потрібно. 

Всі ці плюси поширюються і на іншу нашу продукцію: ви можете купити битовки, будівельні вагончики, швидкобудуюємі будівлі відмінної якості, це дозволить створити хороші робочі умови для співробітників компанії. Продаж житлових вагончиків ведеться на вигідних умовах. 

Особливості модифікації житлових вагонів-будинків 

Якщо вам необхідно замовити комфортну мобільну будівлю - вагончик для проживання однієї персони, наприклад, начальника виробництва, рекомендуємо розглянути можливість придбання вагон-будинку «Прорабська». У ньому є все необхідне не тільки для відпочинку, але і для праці. Компанія «ГалРес» виробляє спеціальні вагончики будиночки підвищеної комфортності для проживання і роботи керівників за індивідуальними проектами. Дизайн приміщення і його комплектація відповідає сучасному уявленню про комфорт керуючого персоналу.

Також нами було розроблено безліч проектів будинків підвищеної комфортності для проживання двох осіб. Для подібних проектів також характерним є розподіл мобільного будинку на робочу і спальну зони.

Якщо вам потрібно купить бытовку, вагон-будинок, будівельний вагончик, швидкозведені модульні будівлі, блок - контейнери будь-якої конфігурації, звертайтеся до нас. Отримати консультаційну підтримку можна, зателефонувавши за номером: 067-67-24-531.

Побутовки б / у будівельні, металеві вагончики розміром 6м х 2,4 м х 2,5 м від 40000 до 60000 гривень в наявності, так само Ви можете ознайомитись з іншими нашими оголошення з більш низькими цінами на дерев'яні побутівки

Компанія «ГалРес» пропонує побутовки бу (вагончики будівельні) з власних будівельних майданчиків. Побутовки б / у і блок-контейнери бу різних розмірів і комплектацій, утеплені з електрикою, обробка  ДВП, ОСБ або вагонка.

 

Купити побутівки і вагончики для будівельників. Побутовки для робочих.

У виробничих і будівельних галузях при вирішенні господарських завдань застосовують невеликі, універсальні, багатофункціональні будівлі - будівельні вагончики. Їх використовують як тимчасове житло або для зберігання обладнання матеріалів та інструментів.

За різновидом можна виділити два основних види побутівок: будівельні та дачні побутівки.

Будівельні вагончики для робітників і будівельників завдяки великому запасу міцності і величезним споживчим властивостям, успішно використовуються організаціями різної спрямованості при реалізації проектів, які потребують розміщення на ділянці персоналу і обладнання.

При вирішенні питання про розміщення їдалень, місць відпочинку, проживання робітників і персоналу, зберіганні та розміщенні устаткування оптимальним варіантом є модульні будівлі. У таких будівлях розміщують: майстерні, склади, офіси, житло для персоналу, душові, пункти харчування, пости охорони, котельні, компресорні та насосні станції, генераторні установки.

В основі конструкції побутівок для будівельників закладений надійний каркас з металевого швелера або труби. Облицювання профнастилом і утеплення з застосуванням мінеральної вати, дає можливість використовувати конструкцію в складних кліматичних умовах. Всередині можна оббити: пластиковими панелями, осб-плитою, вагонкою і т.п.

При установці модульних будівель для будівельників, на основі побутівок немає необхідності закладки фундаменту, а збірка, демонтаж і перевезення здійснюється без використання спецтехніки. Довгий термін служби таких недорогих будівельних побутівок дозволяє укомплектовувати необхідними зручностями і меблями для комфортного проживання.

Металеві побутівки для дачі, є ідеальним рішенням розміщення або проживання працівників при будівництві будинку в приватному секторі з подальшим перепрофілюванням приміщення в склад, сарай, майстерню, літню кухню або гостьовий будиночок. Дані споруди надійні, довговічні і практичні. Завдяки невеликій вазі і легкості монтажу, дачні побутівки зручні у використанні.

Каркас дачних побутівок виготовлений з металевого профілю. Утеплення проводиться із застосуванням мінеральної вати, що дозволяє комфортно використовувати будівлю цілий рік. Покрівля виконується з оцинкованого профнастилу в одно- або двоскатний варіант виконання.

Виробництво побутівок і блок контейнерів.

Побутівка - невелика споруда для тимчасового використання, зберігання різних інструментів і проживання. Сучасні побутові вагончики будиночки, побудовані з якісного матеріалу за новітніми технологіями, користуються великою популярністю у будівельників і дачників. Висока якість, недорогі ціни, швидкість зведення, ось основні переваги цих компактних споруд, які виробляє наша будівельна компанія "ГалРес".

Типи побутівок і вагончиків.

Вагончики розрізняються по виду призначення. Вони можуть бути садовими будиночками, тимчасовим місцем відпочинку для будівельників (будівельні вагончики), господарським і складським приміщенням, постом охорони, медпунктом, кіоском, офісом і так далі, перераховувати можна довго. Для виготовлення битовки використовуються різні матеріали. Найчастіше вони з металу і дерева. Особливою популярністю користуються дерев'яні дачні побутівки, так як це екологічно чистий матеріал і для невеликого будиночка найідеальніший варіант. Купити типову битовку не складе труднощів, у нас представлено безліч маленьких будиночків. Вибір величезний.

Найбільшою популярністю користуються битовки для дачі, це недорогі, але міцні будиночки, в яких можна жити. При правильному ставленні до будівлі, догляді, садова металева побутівка може прослужити близько 25 років. Найчастіше використовуються хвойні породи деревини при виготовленні побутівки. Деякі власники переобладнають їх в лазні і сауни.

Продаж і доставка побутівок , битовок, вагончиків, металевих і дерев`яних будиночків в Львові і львівській області.

З`явились запитання?

 Ми з задоволенням надамо Вам безкоштовну інформацію!

(067) 67 24 531

(063) 201 58 48

  

Заказать звонок