Контейнери, Склади

Одним з напрямків нашої діяльності є продаж контейнерів та складських приміщень.

Сьогодні контейнери 3, 5, 10, 20 і 40 футів дістали велику популярність. Найбільшим попитом серед населення користуються контейнери 20 футів. Із зростанням попиту на 20 футові контейнери, зростає і число контейнерів. З їх допомогою перевозять будь-які товари усіма видами транспортування.

Контейнер 20 футів - самий зручний у використанні для транспортування товарів широкого призначення. Основні параметри і габарити контейнера 20ф: габаритний розмір - 6,0 х 2,45 х 2,6 м, розмір всередині - 5,8 х 2,35 х 2,35 м, чиста маса контейнера - 2,2 тони, завантаження - не більше 30 тонн.
В основному користувачі відзначили, що весь вантаж, що перевозиться контейнером 20т, має ряд відмінних рис. Наприклад, більшість вантажів має невеликий розмір, але істотну вагу. Не завжди контейнера на 5 футів дозволяють здійснювати перевезення з подібним вантажем, що не скажеш про контейнер 20 тонн. Він з легкістю здатний впоратися з різними завданнями і сьогодні з його допомогою здійснюються такі види перевезень, як транспортування габаритних виробів, дрібного вантажу в спеціальній упаковці, поштучного товару в спеціальній полегшеній упаковці.

Для вимірювання обсягів міжнародного перевезення прийнята номінальна одиниця ТЕU, яку і становить 20 тонний контейнер. Конструкція контейнерів дещо відрізняється від інших каркасних споруд. Каркас цього складського транспортуючого контейнера складається зі сталевих листів, товщина яких становить 3 мм. Всі частини контейнера, які є всередині або зовні, в тому числі стіни і дах, покриті спеціальним шаром антикорозійного покриття для того, щоб він довше зберігав свої основні властивості і не піддавався швидкому зносу.
Підлога здатна витримувати сильне навантаження завдяки поперечним укріплюючим балкам зі сталі. Саме ж покриття підлоги - дерев'яне і має товщину 30 сантиметрів. Також є двері, які розташовані з торцевої частини, які відкриваються на всю ширину контейнера. Тому, якщо ви вирішили купити 20 футовий контейнер, то цей варіант підійде як найкраще.
Всі види транспорту підтримують перевезення морського контейнера завдяки тому, що він має стандартні розміри. Тому ви легко можете перевозити вантаж, як залізницею або автотранспортом, так і морськими шляхами, оскільки сьогодні цей вид транспортування обслуговується в усіх портах світу. Морські контейнери 5, 20, 40 футові оснащені всім необхідним для того, щоб пройти довгий шлях і доставити будь-який товар в найдальший куточок земної кулі цілим і неушкодженим.

 

 

  

Заказать звонок