Дачні Будиночки

 Дачний будиночок – незамінна споруда на будь-якій дачній або присадибній ділянці. Зазвичай, будівництво дачного будиночка займає багато часу, особливо, якщо воно ведеться власними силами, то за один сезон явно не впоратися. Але ж поки йде будівництво, потрібно десь жити, а кожен день в місто не наїздишся. Та й дорогий інструмент потрібно десь зберігати, не під відкритим ж небом його залишати. У таких випадках вихід один – поставити на порожній ділянці невеликий тимчасовий дерев`яний вагончик. До речі, він стане в нагоді і після закінчення будівництва. Тимчасовий будиночок – це по простому – побутівка. А чи можна спорудити садові будиночки, будиночки дачні побутівки для дачі недорого? Зараз розберемося в цьому питанні.

Найпростіший варіант побутівки представляє із себе каркас, обшитий дерев'яними листовими матеріалами, наприклад, Орієнтовано-стружкові плити. Сам каркас може бути як дерев'яним, з пиляного бруса, так і металевим із профільованих труб і кутників.

 Оздоблення такого каркаса і його подальша обшивка - процес не складний і з ним може впоратись будь-хто. Однак, для будь-якої, навіть самої простої роботи потрібен час, а його завжди не вистачає. Особливо гостро ви відчуєте дефіцит часу, якщо раніше у вас не було досвіду подібних робіт. Коротко можна перерахувати, які роботи використовуються при побудові дачного вагончика. А саме: зварювальні роботи, зведення каркасу, монтаж даху та підлоги, оздоблення стін з середини та зовні, утеплення. У цьому випадку зведення каркасно-щитової побутівки займе як мінімум пару тижнів, і коли ви не встигнете до початку сезону осінніх дощів звести дах над головою, то вам згадаються ці втрачені дні.

 Тому Вам порада від персоналу Приватного Підприємства "ГалРес" – не гоніться за економією грошей, заради зведення садового будиночка власноруч, втрачаючи свій дорогоцінний час. Краще зверніться в спеціалізовані організації, які представлять дачні будиночки на вибір у Львові та області. Вам же залишиться тільки вибрати ваш варіант і проконтролювати процес доставки.

Що ж стосується зайвих витрат, то переживати з цього приводу не варто. По-перше, комфортні умови проживання, тепло і затишок, які на період будівництва забезпечить вам вагончик для дачі, дозволить зберегти здоров'я, а цього, як відомо, ні за які гроші не купити.

А по-друге, коли будівництво буде завершене і ви в'їдете в новий затишний будинок, побутівка може бути пристосована під сарай або склад для інвентарю і інструментів, так званий госпблок (хозблок з рос.). Можна також зробити з неї теплицю для вирощування й підготовки розсади на город, а в окремих випадках можна перетворити побутівку в відмінну лазню з парилкою, баню. Так, при замовленні дерев`яного будиночка потрібно бути далекобачним і передбачити усі можливі варіанти застосування побутівки.

Отже, пропонуємо серйозно задуматися над придбанням уже готової побутовки, на доставку якої на вашій ділянці піде всього кілька годин. А щоб полегшити вам вибір, дамо кілька порад і заодно розповімо, які види побутівок сьогодні пропонуються на ринку.


Перш за все, радимо звернути свою увагу на внутрішню площу і планування побутівки. Якщо ви плануєте проживати в ній один, максимум удвох, то підійде і невелика споруда, яка представляє з себе одну загальну кімнату, що добре з точки зору вмістимості.

Також можна замовити дерев`яні будиночки з цікавішим внутрішнім плануванням, де за допомогою перегородок і міжкімнатних дверей в окремі приміщення відділена спальня, невелика кухня, закуток з полицями для зберігання всякої всячини і навіть санвузол. Виходить повноцінний будинок, лише невеликого обсягу.

Другий важливий момент – утеплення дачного будиночка. Якщо не планується проживати в осінній сезон, то для літнього проживання підійде і звичайна полегшена конструкція. Але якщо вам доведеться затриматися на дачі аж до справжніх холодів, то краще вибирати утеплені варіанти.

У випадку з утепленими вагончиками між внутрішньою і зовнішньою обшивкою з блок-хауса чи фальш-бруса, закладаються сучасні багатошарові утеплювачі, що значно покращують теплозберігаючі властивості побутівки. Якщо на додачу до цього встановити у будиночку електроопалювальні прилади, то проблем з теплом не буде навіть в найхолодніші зими.

Крім того, усі дачні вагончики, призначені для зимування, повинні бути з двоскатними дахами, з гідроізоляцією. В іншому випадку при сильних затяжних дощах, або при таянні снігу по весні дах будиночка почне протікати.

Не часто, але все-таки можна сьогодні зустріти варіанти вагончиків, обладнаних колісною базою. Придбавши таке чудо ви практично обзаведетеся пересувним будиночком


Так що думайте і вибирайте, удачі вам.

  

Заказать звонок