Блок- Пости Охорони

Купити Пост Охорони Легко та Швидко!

 

Вітаємо Вас на сторінці нашого сайту, де Ви можете детально ознайомитись із одним з основних видів діяльності нашого підприємства, а саме Виробництво та Продаж Постів Охорони у місті Львів.

 

Пост ОхорониПриміщення для охоронців та сторожів мають велике значення на підприємствах, ділянках та складських територіях, так як будь-яке майно в наш час повинно охоронятись, щоб власник згодом не ніс зайвих втрат. Охоронна будка необхідна для розміщення співробітників безпеки на контрольно-пропускних пунктах і спостережних постах. Споруда являє собою міні-вагончик, який можна експлуатувати відразу після установки.

Наше підприємство за час свого існування виготовило більш ніж 80 постів охорони з площею від 1 до 15 м.кв.

Якщо Ви тут - це означає те, що Вам потрібний якісний, утеплений, оглядовий Блок Пост для сторожа або ж для декількох охоронців Вашої ділянки. Великою перевагою нашої компанії є продаж та виробництво будок охорони у м.Львові. Ми об`єднали на виробництві майстрів своєї справи, які мають великий досвід саме по виготовленню будок для сторожів, сучасний підхід до виробництва, зацікавлені виготовити тільки якісну продукцію та намагаються допомогти Вам у вирішенні завдання - купити Пост Охорони Львів.

Вагончики для охоронців дуже популярні серед забудовників Львова, охоронних компаній, виробничих зон, прохідних ділянок, контрольно пропускних пунктів, на відкритих дільницях, тощо.

сторожкиМи спостерігаємо, що все більше наших клієнтів заміняють старі кунги, будки для сторожів, вагончики старих зразків на мобільні будки охорони нового зразка і не дивно, адже вони виготовлені на основі сучасних матеріалів та мають ліпші якості по виконанню. Сьогодні ми налагодили виробництво у Львові, щоб клієнтам було легко та просто замовити блок пост охорони. Незважаючи на невисоку вартість, охоронний пост оснащений електропроводкою, приладами освітлення, жалюзі - всім необхідним для комфортного перебування в ньому співробітника служби охорони.

Слід також зауважити, що вагончики для охорони у м.Львів клієнти  можуть ще називати словам: Блокпост, сторожка, будка для сторожа, будка охорони, кунг для охорони, вагончик для сторожа, пункт перепусток, контрольно-пропускний пункт, будиночок для сторожів, буда охоронця, сторожівка і т.д. Проте всі ці назви мають однакове призначення.

Незважаючи на те, що сучасний ринок пропонує величезний вибір спеціалізованих електронних пристроїв, призначених для забезпечення безпеки, бувають ситуації, які вимагають безпосередньої участі людини - сторожа. Саме тому, дуже часто на великих підприємствах можна побачити контрольно-пропускні пункти, обладнані постами охорони, адже електронні пристрої, не здатні замінити око професіонала - охоронця.

 

Модульний пост охорони повинен відповідати деяким важливим вимогам:

 • - бути досить просторим, щоб охоронець, під час роботи, не відчував незручності;
 • - мати хорошу систему теплоізоляції, що особливо актуально в умовах суворої зими;
 • - бути міцним, надійним і зносостійким, щоб не піддаватися руйнуванню від негативного впливу навколишнього середовища.

          будка охранника прохідна для охорони Пост Охоронця пост охраны 

Мобільний пост охорони являє собою ізольовану, компактну каркасну споруду, яка призначена для організації робочого місця співробітника або декількох робітників служби безпеки. Пост охорони дозволить сторожу забезпечити власний комфорт, без необхідності залишати ввірену йому територію. Конструкції можуть бути встановлені на в'їздах, контрольно-пропускних пунктах великих підприємств або територіях державних установ.

Застосування постів охорони

Дана продукція може мати саме широке застосування в багатьох сферах діяльності сучасної людини, наприклад:

 • ° на будмайданчиках;
 • ° промислові підприємства та заводи;
 • ° паркінг;
 • ° складські приміщення;
 • ° приватні володіння;
 • ° для облаштування пропускних пунктів на спортивних об'єктах;
 • ° в медичних стаціонарних або санаторних закладах;
 • ° на виробничих територіях;
 • ° для охорони адміністративно-офісних будівель;
 • ° на базах відпочинку і туризму;
 • ° на інших відкритих ділянках.

 

ПП "ГалРес" - надійний виробник постів охорони.

 Наша компанія постійно працює над розширенням асортименту і поліпшенням якості нашої продукції. Вивчивши потреби західного ринку України, ми налагодили виробництво та реалізацію мобільних постів охорони в м Львів. Дані вироби користуються великою 

block-post

популярністю, що дозволяє нам розробляти нові моделі споруд, для того, щоб забезпечити споживачів постами охорони, які будуть відповідати всім наявним вимогам.

Найпопулярнішими каркасними спорудами, є компактні металеві пости охорони. Зовні конструкція оброблена високоякісним оцинкованим профільованим листом в кольорі, а зсередини - ОСБ.

Будка охорони має одні вхідні двері і три вікна з подвійним склопакетом. Завдяки великим, зручно розташованим вікнам, співробітник служби безпеки може тримати ввірену йому ділянку під постійним контролем. Крім того, наші пости охорони мають систему теплоізоляції, яка дозволяє експлуатувати їх навіть в суворих кліматичних умовах.

 

Одним з найбільш перспективних напрямків діяльності компанії " ГалРес " є виготовлення і продаж постів охорони та інших мобільних споруд найвищої якості. Завдяки використанню сучасного обладнання та професіоналізму наших працівників, вироби виходять міцними, надійними і безпечними. Всі клієнти, які співпрацюють з нами, залишаються задоволені, адже продукція, придбана в нашій компанії служить довгі роки, не створюючи проблем і незручностей.

 

Основні переваги стаціонарних постів охорони, які пропонує підприємство «ГалРес»

 1. 1. Мобільність. Виготовлені з легких, але, в той же час, міцних матеріалів, пости охорони прекрасно підходять для транспортування по Львову та області і можуть бути встановлені на будь-якому майданчику в лічені хвилини. Немає необхідності розбирати їх перед перевезенням - спецтехніка здатна перемістити сторожки в готовому вигляді.
 2. 2. Функціональність. Завдяки якісній та продуманій теплоізоляції постів охорони, у споруді без проблем можна підтримувати потрібний температурний режим за будь-яких кліматичних умов. Хороший огляд території - конструкція облаштовується вікнами з трьох сторін.
 3. 3. Ергономічність. Блок-пост охорони, незважаючи на свою компактність, має корисну внутрішню площу, що дозволяє використовувати простір з максимальною ефективністю. Максимальна площа мобільної будки охорони становить 15.0 м².
 4. 4. Міцність. Надійні металеві двері, зовнішня обшивка і якість використаних матеріалів роблять пости охоронців безпечною спорудою.
 5. 5. Ціна. У каталозі продукції компанії «ГалРес» Ви можете підібрати недорогі пости охорони, відповідні Вашим фінансовим можливостям або виділеного бюджету. Ціна Поста Охорони здебільшого залежить від використаних матеріалів на його оздоблення внутрішнє та зовнішнє, а також великий вплив на ціну сторожової будки має розмір вікон.
 6. 6. Висока надійність. В основі конструкції - зварний металевий каркас, здатний витримувати великі навантаження.
 7. 7. Все необхіднеБудка охоронця з вбудованою електропроводкою з освітлювальними приладами і розетками для підключення обладнання і систем зв'язку та обігріву. Крім того, вагончик комплектується основним і допоміжним обладнанням, в тому числі і автоматичним шлагбаумом.

2-х поверховий пост охорони

Якщо Вам необхідно придбати охоронний пост, найкращим рішенням буде звернутися в ПП «ГалРес». Співробітники допоможуть підібрати найбільш підходящу модель конструкції, виходячи з конкретної ситуації, специфічних особливостей території та вартості товару. Така пропозиція вигідна для тих, хто впевнений, що без поста охорони забезпечити гідний рівень безпеки організації або будівельного майданчика неможливо. Крім того, можливе індивідуальне замовлення охоронної будки, або виготовлення поста охорони на замовлення, згідно з ескізами замовника у Львові. На приклад, замовлення на пост охорони в 2 поверхи, де присутні сходи та оглядова площадка. Виготовили 2-х поверховий пост охорони вийшло в термін 4 тижні.  При виробництві 2-х поверхового приміщення для охоронців основне - це розрахувати металокаркас, а також монтаж блок поста в кілька поверхів.

Ви можете бути впевнені, що всі пости охорони, виготовлені у Нас, відповідають наявним нормам безпеки і мають сертифікати, що підтверджують їх якість. Плюс до всього, ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальний підхід і короткі терміни виготовлення продукції. Також, серед наших послуг, є і доставка постів охорони, яку ми можемо забезпечити досить оперативно. Співробітники привезуть виріб за вказаною адресою і самостійно встановлять його, позбавивши Вас від необхідності витрачати час на монтаж поста охорони.

 

Саме тому, якщо Вам необхідно купити пост охорони - звертайтесь за безкоштовною констультацією до співробітників нашої фірми. Ввічливе обслуговування, якісний товар, а також короткі терміни виготовлення і доставки - ось основні причини, за якими кожен клієнт компанії «ГалРес» залишається задоволений. Незалежно від того, де знаходиться Ваше підприємство - у Львові або будь-якому іншому місті України, ми готові розглянути варіанти співпраці і запропонувати пости охорони на найвигідніших умовах.

 

 

Конструктивні особливості будок для охорони

Ми робимо вироби відповідно до побажань замовника. У загальному вигляді будка охорони являє собою наступну конструкцію:

 • °каркас - з металопрокату (профільної труби і кутника);
 • °стіни - з бруса 50 мм, 100мм і утеплювача (мінеральної вати) 50 мм, 100мм;
 • °зовнішня обшивка і покрівля - з профільованого листа з полімерним покриттям (профнастил) або сендвіч-панелі з оздобленням алюмінієвих композитних панелей;
 • °внутрішнє оздоблення - з МДФ або ПВХ панелей, ОСБ, ДВП, ДСП плити .
 • °Розміри і розташування віконних конструкцій можуть бути різними і залежать від побажань замовника. Також за бажанням клієнтів вікна постів охорони можуть бути затемнені.

Пост охорони з сендвіч-панелей


З 2013 року наша компанія випускає також пости охорони з сендвіч-панелей на основі безпечного утеплювача з базальтового волокна, пінопласту або пінополіуретану. Ми пропонуємо своїм клієнтам як стандартну товщину стін - 50 мм, так і збільшену - 100 мм. Пост охорони з сендвіч-панелей вже встиг завоювати увагу і повагу наших клієнтів, оскільки він виготовлений з матеріалу високої міцності, пожежобезпечного, вологостійкого, екологічного, а також має ряд інших переваг.


Доказом відмінної якості наших постів охорони служать замовлення серйозних організацій, які бачили нашу продукцію і тепер постійно користуються послугами нашої компанії. Ще більше фото постів охорони тут.

5 причин купити пост охорони (битовку) у нас:

Ми здійснюємо виробництво постів охорони з надійних матеріалів від провідних підприємств:

 • ° «АВ Металгруп», «Вікант» - чорний металопрокат;
 • ° «Slawak» - металопрокат з полімерним покриттям і оцинкований;
 • ° «Віконні Системи» - ПВХ-конструкції;
 • ° «Євродизайн» - матеріали для внутрішнього оздоблення;
 • ° KNAUF Insulation, Isover - теплоізоляція.

Використовуємо в роботі тільки сучасне обладнання: шурупокрути, дрелі, кутові шліфмашини, торцовочні пили та інші інструменти фірм DeWalt, Metabo, Makita.

Строк виготовлення сторожових постів за 5-10 днів. При сильній завантаженості виробництва термін може бути збільшений.

Надаємо знижки. При купівлі більше 5 одиниць, ціна постів для охорони зменшиться на 5%.

Здійснюємо доставку. Ми виконуємо транспортування вантажним автомобілем з краном-маніпулятором, можемо встановити пост охорони в необхідному місці. Вартість доставки споруд в межах міста Львова - 1 000 гривень. Доставка за межі міста – 18грн/км.

 

Доставка на Ваш об`єкт

доставка будок охраны

Ви з іншої області або обласного центру? Це питання вирішується сучаною системою транспортних послуг. Недорога доставка Вашого Поста Охорони може бути виконана попутним вантажним транспортом. Все що вимагається від Вас – вивантажити Вашу будку у себе, та оплатити вартість міжміського перевезення, що незначно перевищує вартість перевезення по Львову. Доставка постів охорони недорого, якщо Ви з таких міст та їх областей як: Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ. У нас є відмінний досвід і практика доставки вагончиків в області і міста Західної України.

На багато простіше перевезення Будок Охорони по львівській області в такі районні центри як, Городок, Буськ, Радехів, Пустомити, Миколаїв, Стрий, Золочів, Броди, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Яричів, Трускавець,  і ін. Доставку можна виконати машиною з маніпулятором або евакуатором. В  усіх будках виробництва ПП «ГалРес» передбачені петлі для завантаження автокраном.

 

Як правильно купити пост і будку охоронця у Львові

Деякі території повинні надійно охоронятися, адже проникнення сторонніх людей категорично небажано. Будки і пости охорони в Львові в цьому випадку є оптимальними варіантами, що дозволяють забезпечити нагляд за входом. При виборі слід врахувати такі критерії:

 1. ° розмірні характеристики. Важливо орієнтуватися на те, яка кількість людей повинна перебувати на зміні;
 2. ° додаткове оснащення прохідним і спеціалізованим обладнанням;
 3. ° кількість поверхів. Для великих територій краще використовувати дво-поверхові споруди;
 4. ° якість огляду;
 5. ° експлуатаційний термін.

 

З`явились питання? Телефони для консультації:

+3 067 67-24-531;

+3 063 201-58-48.

  

Заказать звонок