Приватне Підприємство "Галицькі-ресурси"  - виробник будівельних вагончиків, дачних будиночків і садових будинків, господарських блоків, дачних котеджів і будинків, бань та бесідок. Весь асортимент наших Каркасних споруд ми можемо виготовити на основі Металокаркасу, Дерев`яного каркасу і по каркасно-щитовій технології. Ми маємо власне виробництво і виконуємо всі будівельно-монтажні роботи, включаючи зовнішнє та внутрішнє оздоблення споруд під ключ за найвищою якістю
 
Шановні клієнти!
Компанія "ГалРес" щиро вітає Вас у нас на нашому сайті. Наше підприємство займається комплексним благоустроєм будівельних і дачних ділянок в Західному регіоні України. Чого більш за все хочеться тим, хто вирішує розпочати капітальне будівництво на відкритій ділянці, чи провести відпочинок на дачній ділянці, або вести дрібну торгівельну діяльність у відкритій місцевості? Це перш за все затишок, компактність, ну і дах над головою.
 
«ГалРес» - виробничо-будівельна компанія, котра спеціалізується на постачанні для будівельних майданчиків, дачних ділянок, торгівельних зон - будівельних вагончиків, контейнери, дачні дерев`яні будиночки, будівництві котеджів і бань для всесезонного користування і малими архітектурними формами (МАФ) – торговими павільйонами, кіосками, блок-постами, бесідками, госпблоками та супутніми товарами до них. 
 
Ми використовуємо на нашому виробництві тільки нові і якісні матеріали – при виготовленні виробів з дерева, шпунтовану дошку вищого сорту, висушений калібрований брус, з хвойних дерев карпатських лісів України, а при каркасному виробництві з металу – новий метал з металобаз, натуральну базальтову вату. Уся Наша продукція містить в собі матеріали від провідних українських та європейських виробників і постачальників, що дозволяє тримати Каркасні Споруди у належній якості та за прийнятною ціною.
 
Наше виробництво вагончиків, МАФ та інших споруд знаходиться у місті Львів, на котрому працює кваліфікований персонал із досвідом будівництва таких конструкцій. З допомогою нашого досвіду, здійсняться будь-які ваші побажання - ви отримаєте на Вашій ділянці потрібну для вас Каркасну споруду.  
 
На даний час на ринку представлена велика кількість компаній, що пропонують будівельні вагончики і побутівки у Львові та на Західній Україні за привабливими цінами. При придбанні таких виробів потрібно звертати особливу увагу на якість їх виготовлення, адже основне призначення вагончиків - проживання або перебування людей на короткий або довготривалий термін.
 
 
Терміни виготовлення Каркасних Споруд на нашому підприємстві займають від одного тижня до трьох, залежно від пот
очної завантаженості. За бажанням клієнта, ми завжди готові піти вам на зустріч і виконати термінове замовлення за домовленою оплатою. Модульні будівлі виробляють безпосередньо в цеху підприємства, а потім доставляють на місце з подальшим монтажем. Географія проведення робіт не обмежується тільки у місті Львів, наші роботи ми виконуємо по всьому Західному регіону і в даний момент починаємо працювати і в інших областях України.
 
Ми докладаємо всіх зусиль для побудови довгострокових ділових відносин з клієнтами, тому для нас на першому плані - якість нашої продукції та ціна. Ми не прагнемо «продати один раз», а намагаємося працювати так, щоб у наших клієнтів не виникало ніяких нарікань, а, навпаки, було бажання звернутися до нас повторно і порекомендувати нас своїм друзям. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди йдемо назустріч!
 
Компанія "Галицькі-ресурси" відрізняється від других компаній, присутніх на ринку Західної України тим, що завжди і в
термін виконує свої обов`язки з найвищою якістю. Будівельні вагончики, Блок-пости для сторожа, Контейнери, Дачні будиночки, бані, 
 
садові будинки, господарські блоки, як на металевому каркасі, так і на дерев`яному - приємно здивують вас своїми цінами, і не менш приємно своєю якістю. 
 
В нашому складі добре спрацьовані бригади будівельників, які в короткі терміни виконають монтаж на вашій ділянці, вам залишиться тільки перенести свої будівельні, офісні чи дачні речі і з комфортом виконувати свої справи. 
У нас ви в змозі зробити свій вибір на нашому сайті і визначитись з типом вашої споруди для своїх потреб, залишіть свої контакти і ми обов`язково зв`яжемось з Вами і приймемо Ваші побажання.
 
Компанія "Галицькі-ресурси" дуже цінує своїх клієнтів, завжди піклується про зручність і комфорт, виконує доставку в строк і 
намагається максимально повно виконати всі побажання наших Замовників. Хороший настрій і подяка від наших клієнтів - для нас вище всього.

 

Заказать звонок