Каркасне виробництво та проектування, покладене в основу виготовлення і продажу підприємством "ГалРес" Каркасних Споруд, дозволяють суттєво підвищити якість, благоустрій, співвідношення до ціни у сферах будівництва, землеупорядкуванні, побуту, архітектурного планування, промисловому застосуванні, торгівлі, у дозвіллі та ін.

Каркасне будівництво приходить на заміну традиційному капітальному будівництву, що характеризується великими матеріальними витратами і затяжними по часу термінами будівництва, підключення багатьох підрядних організацій.
Перехід на Каркасне будівництво вирішує проблему економії коштів, часу будівництва, якості, енергозбереження, організаційних процесів.
До прикладу, застосування технології каркасного будівництва дозволяє скоротити терміни будівництва в тричі, а
 бюджет скоротити в 2 рази. В середньому об`єкти у сфері торгівлі окуповуються за рік, на відміну від капітальних споруд.
Пропоновані підприємством "ГалРес" Малі архітектурні форми, Вагончики, Торгові Кіоски, Будиночки пройшли випробовування і можуть використовуватись в широких діапазонах температур і різних кліматичних умовах, завдяки чому спостерігається підвищений інтерес до каркасного будівництва, як зі сторони корпоративних, юридичних і приватних замовників України.
Основою Каркасних Споруд, від ПП "ГалРес", є цільнометалевий або цільнодерев`яний Каркас, що виготовляється кваліфікованим персоналом. Велике значення після каркасу має обрешітка, утеплення, дах і підлога, зовнішнішнє і внутрішнє оздоблення, таке як сендвіч-панелі, профнастил, Блок-Хаус, фальш-брус, сайдинг, ОСБ-ДВП-ДСП плити, МДФ-ПВХ-ДВП вагонка. Варто відзначити, що у всіх вище наведених комплектуючих є монтажні особливості, свої нюанси у використанні та експлуатації. Різні комбінації матеріалів дають різні результати по експлуатації, кінцевій ціні, сфері застосування. Саме так ми можемо виготовити МАФ, вагончики, будиночки і інші каркасні споруди у декількох цінових діапазонах.


Порада: при виборі/замовленні товару обов`язково уточнюйте у виробника, чим зумовлене використання тих чи інших матеріалів у вибраній вами споруді і чи готовий виробник надати сертифікати і зразки матеріалів. Це збільшить шанси на чесну покупку.


Відмінною особливістю різних модифікацій каркасних будиночків, є можливість їх використання для створення можливості постійного або часткового: проживання, перебування, дозвілля, відпочинку, торгівлі.

Каркасні Споруди застосовуються у різних сферах, як:
- Вагончики будівельні
- МАФи для торгівлі(торгові кіоски, павільйони)
- Блок-Пости для Охорони
- Будиночки на Дачу
- Побутівки для проживання робітників (битовки)
- Контейнери морські для складу
- Кунги для польових умов
- Офісні модулі для ІТР та бухгалтерів
- Прорабські
- Будки для сторожки
- Хозблоки/сарайчики для складів
- Альтанки/бесідки для відпочинку і дозвілля
- Вольєри для тварин

- інше.


Каркасні Споруди від ПП"ГалРес" - це ідеальне рішення для вирішення питання із розміщення персоналу, проживання або тимчасового перебування, а також пряма економія грошей. При цьому робочий ресурс наших конструкцій рівний або навіть більший у порівнянні із дорогим і громістким стандартним будівництвом. Це ідеальне рішення у випадку, коли потрібно в короткі терміни, якісно і дешево вирішити питання з зведення каркасної конструкції для промислових, побутових або комерційних потреб.

 

 

Заказать звонок