Шановні клієнти! Раді вітати Вас на нашому сайті, де ви можете ознайомитись із продукцією, яку Ви можете купити або замовити.

Наша компанія займається виготовленням та монтажем металоконструкцій різного ступеня складності. Надаємо повний спектр послуг з проектування, виготовлення, монтажу, доставки виробів з металу та дерева:

МАФ, Вагончики, Павільйони, Кіоски, Контейнери, Блок- Пости Охорони, Металоконструкції, Дачні Будиночки, Кунги, Будки Будівельні, Дерев`яні Будинки та інші Конструкції Каркасного типу на основі металу та дерева.

Ми знаходимось у м. Львів і працюємо не тільки по Львову та львівській області, а й по усіх західних областях України: Ужгород та закарпатська область, Тернопіль і тернопільська область, Івано-Франківськ та область, Луцьк і Волинь, Рівне і рівненська область, Хмельницький та хмельницька область. Сучасні транспортні шляхи та засоби, а також зв`язки з диспетчерськими компаніями дозволяють доставляти по різних областях нашу продукцію за доступними низькими цінами. 

Кожен вид пропонованих нами Каркасних Конструкцій має свої технологічні та експлуатаційні особливості і переваги. Крім того, кожен з типів має свій індивідуальний стиль і відрізняється різною можливістю інтегрування в існуючий проект ділянки, приміщення, будівлі. Ми пропонуємо як побутові будиночки та вагончики, торгівельні кіоски та павільйони, так і промислові контейнери, приміщення підвищеного комфорту (Блок-контейнери, Міні - офіси, Прорабські). Замовляючи в нашій компанії виготовлення, монтаж і доставку, ви можете бути впевнені в якості конструкції і надійності її установки.

 

Заказать звонок